مسيحا مسيحا .

مسيحا

كشف اسرار به ايجاد محتواي موفق


كشف اسرار به ايجاد محتواي موفق

يادداشت سردبير: ايجاد محتوا ساده نيست. به همين دليل است كه ما اين راهنما را با منابع جديد و يادآوري هاي مفيد براي الهام و پياده سازي به ارمغان آورد.

در سال ۱۹۹۵ استيو جابز توسط رابرت كرينگلي براي مستند پي بي اس پيروزي نردها مصاحبه شد. مدير عامل آينده اپل در اين ايده منعكس شده است كه توليد ايده هاي بزرگ همان آوردن آنها را به زندگي در راه ارزشمند نيست. همانطور كه او گفت، "فقط مقدار فوق العاده اي از صنعتگري در بين يك ايده بزرگ و يك محصول بزرگ وجود دارد."

اين تمايز اكثر بازارياداران محتوا آشنا هستند - به خصوص اگر كار شما اين است كه چرخش خشن، بينش هاي نامتحل و ايده ها را به طلا محتوا با اجراي بالا است.

از نظر يك خارجي، مي توان آن را آسان به فرض سازندگان محتوا به سادگي توليد ايده هاي تخيلي، نوشتن (يا ضبط) آنها، و سپس آنها را به عنوان يك وبلاگ، پيام ايميل، و يا قطعه محتواي ديگر منتشر كنيد.

در حالي كه اين وظايف قطعا بخش هاي كليدي از معادله خلاق، بسيار بيشتر بايد در پشت صحنه اتفاق مي افتد براي آن دارايي هاي خلاق به انجام موفقيت آميز به عنوان يك وسيله نقليه بازاريابي - به عنوان يك وسيله نقليه بازاريابي - به عنوان يك مخاطب مناسب، درايو مكالمات معني دار با آنها، و آنها را وادار به اقدام.

آماده كشف اسرار توليد داستان هاي خوش تصور و خوش نوشته؟ دفعات بازديد : در براي آموزش دستي در ملزومات ، همراه با منابع است كه مي تواند كمك به ايجاد محتواي خود را به سطوح بيشتري از موفقيت.

قبل از اينكه ادامه دهيد: اگر شما مطمئن نيستيد كه شما بايد پايه و اساس مناسب براي حمايت از تلاش هاي خلاقانه خود را - و يا شما فقط نياز به يك تازه كننده سريع در يك موضوع - اتمام اين راهنماها:

    بازاريابي محتوا تازه كردن : راهنماي ضروري
    استراتژي محتوا: راهنماي ضروري
    طرح محتواي سرمقاله: راهنماي ضروري

نگاه عملي به خلق محتوا

سه حوزه اصلي را براي كمك به ايجاد و فعال كردن قابليت هاي ايجاد محتواي سازمان خود در نظر بگيريد:

    چه كسي ايجاد خواهد كرد / كمك به محتوا؟
    تلاش هاي خلاقانه ما چگونه با اهداف استراتژيك ما همسو خواهد شد؟
    چگونه داستان هاي قانع كننده اي را كه مخاطبانمان دوست خواهند داشت، تهيه كنيم؟

1. ايجاد مدل ايجاد محتوا

شما مي توانيد نيروي ايجاد محتواي برند خود را به روش هاي متعدد مونتاژ كنيد. هر يك از ارائه مي دهد مكمل متمايز از مثبت, منفي, و ملاحظات عملي. براي تعيين بهترين مدل مشاركت كننده -- و تصميم مي گيريد كه آيا به استفاده از آن در تركيب با رويكردهاي ديگر -- وزن عوامل مانند ماهيت كسب و كار شما ، رقابت محتواي خود را ، تخصص محتواي شما نياز دارد ، و تيم و منابع بودجه. در اينجا برخي از مدل ها:

    استخدام كاركنان نوشتن اختصاص داده شده :اگر شما قرار دادن اولويت بالاتر در ايجاد محتوا ، مي خواهيد براي توليد حجم بالايي از محتوا ، و يا نياز به محتوا براي پر كردن كانال ها و سيستم عامل هاي متعدد در يك بار ، ممكن است ارزش داشتن تمام وقت نوشتن استعداد براي حفظ كنترل فرايند.
    اهرم كارشناسان موضوع داخلي :اگر محتواي شما نياز به سطح بالايي از دانش فني و يا تخصص هاي تخصصي ديگر ، incentivize مديريت اجرايي خود را ، تيم هاي فروش ، و يا ديگر كاركنان همكار براي كمك به محتوا.
    برون سپاري به آزادگان يا متخصصان ديگر :كسب و كارهاي كوچكتر، استارتاپ ها، سازمان هاي غيرانتفاعي، يا شركت هاي ديگري كه آماده سرمايه گذاري در قابليت هاي سرمقاله تمام عيار نيستند، ممكن است ترجيح دهند با نويسندگان آزاد (از جمله روزنامه نگاران آموزش ديده)كار كنند يا با يك آژانس محتوا يا ديگر ارائه دهنده خدمات خلاق شريك شوند.
    درخواست مشاركت كنندگان خارجي :اگر شما يك كسب و كار B2B با يك جامعه قوي از مشتركان ، رهبران صنعت فكر ممكن است علاقه مند به وبلاگ نويسي مهمان در پلت فرم رسانه هاي متعلق به خود را در ازاي backlinks با ارزش براي افزايش دسترسي و قرار گرفتن در معرض خود را. اگر كسب و كار شما داراي تمركز B2C است، به دنبال فعال كردن طرفداران و پيروان سرسپرده خود را براي ايجاد محتواي توليد شده توسط كاربر از طرف نام تجاري خود را.
    خودكار سازي فرايند:در حالي كه ايجاد محتوا از طريق هوش مصنوعي در مراحل اوليه خود قرار دارد، هر نشانه اي نشان مي دهد كه اتوماسيون در آينده اي نزديك نقش بها در بازاريابي محتوا ايفا خواهد كرد. مارك هاي مايل به سرمايه گذاري و آزمايش با فن آوري خواهد شد poised را به چلپ چلوپ بزرگ ، ترك رقباي خود را پشت در استخر kiddie از هوش مصنوعي محور نوآوري محتوا.

شكل محتواي خود را خالق استخر

به دنبال كمك بيشتر با تعيين مدل ايجاد مناسب و قرار دادن استعدادهاي مشاركت كنندگان خود را به كار؟ اتمام برخي از منابع بالا ما:

    ساخت يك تيم محتوا
    ايجاد مدل مشاركت كننده خود را
    درك بازار استعداد
    تعمير يك تيم محتواي شكسته

2. همسويي خلاقيت و استراتژي

به اشتراك گذاري داستان هاي قانع كننده، مفيد مخاطبان خود را دوست دارم يك هدف تحسين برانگيز براي هر نام تجاري محتوا است. اما البته يك هدف بازاريابي موثر بايد از آن جشن عشق حمايت كند. به عبارت ديگر، اگر شما با فرمت ها و انواع محتواي مناسب كار نمي كنيد تا توجه مخاطبان هدف خود را جلب كنيد يا محتواي خود را در راه درست رانندگي نامزدي و تبديل قرار نمي دهند، بي نياز چرخ هاي موتور محتوايي خود را با هيچ چيز ملموس براي نشان دادن تلاش هايتان مي چرخانيد.
يك هدف بازاريابي موثر بايد جشن عشق #content را با مخاطبان همراهي كند. @joderama #CMWorld
براي توئيت كليك كنيد

دستيابي به همسويي خلاقانه و استراتژيك يك تلاش از بالا به پايين است. بياييد با تصميم گيري عملي و تاكتيكي است كه بايد قبل از شما نوشتن يك كلمه شروع مي شود.
ارزيابي گزينه هاي نوع فرمت و محتوا

با توجه به CMI 's2018معيار ، بودجه ، و روند تحقيقات ، هاي رسانه هاي اجتماعي ، هاي وبلاگ ، ايميل ها ، كتاب هاي الكترونيكي ، و ويدئو سلطنت عالي زماني كه آن را به فرمت هاي محتوا و انواع مي آيد.

اما فقط به اين دليل كه اين گزينه هاي محتوا به نظر مي رسد درخواست تجديد نظر جهاني به اين معنا نيست كه آنها مناسب خوبي براي هر هدف و يا كه دلايل قانع كننده وجود ندارد به كار با تاكتيك هاي تخصصي تر. اين مهم است كه براي آشنايي با نقاط قوت و محدوديت هاي هر گزينه براي تصميم گيري آگاهانه كه در آن به دنبال.

در اينجا برخي از نقاط شروع براي تلاش هاي تحقيقاتي خود را:

    وبلاگ نويسي
    ويدئو
    ايميل
    رسانه هاي اجتماعي
    كتاب هاي الكترونيكي
    محتواي تعاملي
    محتواي بصري
    پادكست
    رويدادهاي زنده

پيدا كردن رويكرد منحصر به فرد خود را

بعد، اين موضوع وجود دارد كه چگونه براي تشخيص محتواي شما تحت چتر تاكتيكي انتخاب شده خود را ايجاد كنيد - در نظر گرفتن ضروري براي بالا رفتن از سر و صدا، جذب و درگير مصرف كنندگان مناسب، و آنها را وادار به اقدام از طرف نام تجاري خود را.

يكي از راه هاي نزديك شدن به اين كار اين است كه براي پيدا كردن طاقچه محتوا (ملقب به شيب محتوا)است كه شما مي توانيد بهتر از هر ديگري در صنعت خود را پوشش - فكر مي كنم از Moz با هاي وبلاگ جمعه Whiteboard خود و يا هاپ نارنجك Taproom و بطري فروشگاه با استفاده از پادكست براي تبديل شدن به يك نيروگاه رسانه اي در صنعت آبجوسازي صنايع دستي.

با تمركز منابع خلاق خود را در اطراف يك تخصص، شما فلج است كه مي تواند از تلاش براي پر كردن سطل محتوا بيش از حد بسياري در يك بار آمده و اطمينان حاصل شود كه همه چيز ايجاد شده تحت آن تم روابط به هدف استراتژيك خود را در راه ارگانيك از بين بردن.
حذف #content كه از تلاش براي پر كردن بسياري از سطل مي آيد. يه طاقچه انتخاب كن، بهش توصيه @joderama. #CMWorld
براي توئيت كليك كنيد

براي صفر در طاقچه محتواي قابل دوام، از خودتان اين سه سوال بپرسيد:

    آيا مي توانيم صاحب مكالمه در اين زمينه براي صنعت خود باشيم؟
    آيا مخاطبان ما فشار - و برآورده نشده - نياز به اين نوع محتوا دارند؟
    آيا توانايي هاي درستي براي دانستن و توليد داريم كه به طور مداوم محتواي ارزشمندي از اين نوع ايجاد كنيم؟

ناخن پايين طرح خود را براي همترازي استراتژيك خلاق

آيا نياز به كمك بيشتر تعيين انواع محتواي مناسب و يا طاقچه ايده آل براي تنظيم محتواي خود را جدا از رقابت خود را و رانندگي شما را نزديك تر به اهداف كسب و كار خود را؟ ادامه سفر خود را از كشف با اين منابع كليدي:

    انتخاب تاكتيك هاي محتوايي شما
    شناسايي شيب محتواي منحصر به فرد خود را

3. ساخت داستان هاي خود را

محتواي شما بايد به عنوان يك پلت فرم براي برقراري ارتباط ديدگاه هاي منحصر به فرد نام تجاري خود را خدمت مي كنند, قابليت ها, و گزاره ارزش. همچنين بايد داستاني را بازگفت كه به شدت به اندازه كافي طنين انداز مي شود تا خوانندگان را متقاعد به عمل كند. علاوه بر ملاحظات خلاقانه معمول - مانند تعيين موضوعات، توليد ايده هاي داستان، و حفظ سطح مداوم بالايي از خلاقيت و كيفيت نوشتن - بازارياداران محتوا بايد راحت كار در چارچوب قصه گويي است كه اهرم قدرت اقناع.
داستان #content نياز به گفتن يك داستان است كه به شدت طنين انداز به اندازه كافي براي متقاعد كردن خوانندگان به عمل. @joderama #CMWorld
براي توئيت كليك كنيد
دست نويس محتواي مرتبط : تفاوت بزرگ Apostrophe مي سازد در داستان هاي نام تجاري
شناسايي موضوعات محتوايي ارزشمند

لگد كردن روند ايده نويسي خلاق خود را با تعيين كه موضوعات شما بايد در مورد نوشتن و از بين بردن آنهايي كه شما احساس نمي منعكس كننده هويت نام تجاري خود را در معني دار ترين و هدفمند ترين راه.

يكي از راه هاي نزديك شدن به اين وظيفه اين است كه شناسايي برخي از زمينه هاي موضوع اوليه مخاطبان هدف خود را به طور فعال جستجو براي كسب اطلاعات در. انجام تحقيقات كلمه كليدي و يا استفاده از تكنيك هاي پيچيده تر مانند مدل سازي موضوع در آغاز فرايند ايده سازي خود را (اگر شما اين داده ها را در دست ندارد) مي تواند به شما كمك كند درك عميق تري از چالش هاي محتواي خود را بايد به خوانندگان كمك كند حل. همچنين مي تواند كمك به تاييد شما در بر داشت طاقچه كه در آن ابتكارات خود را مي تواند يك مزيت رقابتي به دست آوريد. اگر جستجوي شما سوالات مربوطه اي را كشف كند كه پاسخ هاي مفيد براي آن ها پيش نمي رسد، احتمالاً موضوعي است كه ارزش پرداختن به مخاطبان شما را دارد.
توليد ايده هاي مقاله خلاق

طول مي كشد بسياري از ايده هاي خلاق به سوخت يك موتور محتوا و نگه داشتن آن را در حال اجرا هموار بر اساس بلند مدت. جلسات طوفان فكري تيم يكي از راه هاي عالي براي كمك به نويسندگان خود را دريافت آب ميوه هاي خلاق خود را جريان و آمده تا با حجم بالايي از ايده ها. يكي ديگر از رويكرد اين است كه تركيب كلمه بازي ها و تكنيك هاي بداهه نوازي خلاق -- مانند آنهايي كه سيسكو سيستم ' تيم وشر توصيف -- به فرايند ايده سازي خلاق خود را.
ايده هاي خود را اولويت بندي كنيد

هر ايده تيم خود را توليد مناسب خوبي براي كسب و كار شما است: برخي ممكن است فوق العاده بر روي كاغذ اما نياز به زمان و توجه بيشتري براي توليد از تيم شما مي تواند يدكي; ديگران ممكن است خلاقانه درخشان اما براي مخاطبان هدف خود را مفيد نيست. اطمينان حاصل كنيد كه شما يك فرايند اولويت بندي -- مانند هسته ماتريس استراتژي محتوا ميغان كيسي استفاده مي كند -- براي اندازه گيري ارزش مقايسه اي و فوريت از ايده هاي محتواي خود را و كمك به شما تصميم مي گيريد كه آنهايي كه به جلو با حركت مي كند.
تبديل ايده هاي خود را به داستان هاي طنين انداز

صرف نظر از فرايند خلاقانه،ايجاد محتوا به يك گام ضروري مي جوشد: عمل فيزيكي نوشتن داستان هاي شما. و هنگامي كه آن را به ايجاد محتواي موفق مي آيد، فكر استيو جابز در توسعه محصول قطعا صدق مي كند: تبديل يك ايده عالي به يك قطعه محتواي بزرگ نياز به صنعتگري قابل توجهي دارد.
#Content به يك گام ضروري مي جوشد: عمل فيزيكي نوشتن داستان، مي گويد: @joderama. #CMWorld
براي توئيت كليك كنيد

اما اين بدان معنا نيست كه روند نوشتن بايد باعث مقدار فوق العاده اي از اضطراب و سرخوردگي شود. ان Handley اشاره مي كند كه يادگيري براي تبديل شدن به يك نويسنده بهتر به سادگي نياز به نشان دادن هر روز و تمرين هنر و صنعت خود را. خوشبختانه، او همچنين فراهم مي كند برخي از راهنمايي هاي ارزشمند براي كمك به جلسات نوشتن سازمان يافته تر، از بين بردن حواس پرتي هاي غير ضروري، و خفه كردن منتقد دروني است كه مي تواند اعتماد به نفس خلاق خود را از خط خارج و شما را از ديدار با مهلت خود را نگه داريد.
يادگيري براي تبديل شدن به يك نويسنده بهتر به سادگي نياز به نشان دادن هر روز و تمرين هنر و صنعت خود را. @AnnHandley
براي توئيت كليك كنيد
تقويت عضلات خلاق خود را

با گذشت زمان، سخت گيري هاي فرايند نوشتن مي تواند حتي بر روي با استعدادترين و پركارترين سازندگان محتوا بپوشد. نگاه به ايدز مانند ژنراتور تيتر ،ابزار بهره وري / راهنماها ، نمونه هاي قاتل از مارك هاي محتواي الهام بخش ، و يا مشاوره كمي سيج از يك استاد خلاق براي جرقه اضافي از انرژي خلاق و يا كمي كمك به ضرب و شتم بلوك نويسنده گاه به گاه.

سعي كنيد اين تمرينات براي تقويت و يا حفظ تناسب اندام نوشتن خود را:

    چگونه نوشتن خود را قدرتمندتر
    5 تمرينات بيشتر را به نوشتن خود را قدرتمند

افزايش كيفيت نوشتن خود را

محتوا معما با typos، خطاهاي دستوري، مسائل فن آوري، و يا نادرستي واقعي مي تواند به شما اعتماد و احترام مخاطبان خود و احتمالا، حمايت خود را هزينه. براي جلوگيري از اينكه براي توليد تنبل، دارايي هاي با كيفيت پايين و يا برچسب به عنوان purveyor از اخبار جعلي، با دقت اثبات، آزمون، و حقيقت بررسي هر تلاش محتوا براي اطمينان حاصل شود كه آن را به عنوان روشن، كاربردي، بدون خطا، و بالاتر از سرزنش كه ممكن است مورد تمسخر قرار گرفته است.
استاد فرايند خلاق كامل خود را

آيا مي خواهيد براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد هر يك از اجزاي كليدي ايجاد محتوا؟ از منابع زير براي هدايت اكتشافات خود استفاده كنيد:

    كشف موضوعات مربوطه مورد علاقه
    اسرار ايده هاي محتواي خلاق
    مطالب نوشتن مثال ، ابزار ، راهنمايي ، و منابع
    افزايش خلاقيت و بهره وري خود را
    بررسي حقيقت براي بازاريابين توليد محتوا

برو جلو و خلق كن

با پيروي از اين راهنما، شما بايد خودتان را در مسير به سمت تيم هاي خلاق به خوبي مديريت شده تر، همترازي استراتژيك و خلاقانه تر، و داستان سرايي با نام تجاري بهتر به طور كلي پيدا كنيد. اما اگر شما خودتان را در هر نقطه در طول راه گير - و يا يك نوك ايجاد محتوا شما مي خواهم براي به اشتراك گذاشتن - به ما اطلاع دهيد در نظرات.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۴:۰۵ توسط:مسيح موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :